Hakkımızda

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

İletişime Geç

Çalıkuşu, 3168. Sk. no:8, 35200 Karabağlar/İzmir

+90 535 254 29 98

[email protected]

T-Modül Tente

T-modül Tente Hakkında

T-modül tente sisteminin genel kullanım alanı bahçelerdir. Bu nedenle bahçe tentesi olarak da bilinir. Kendinden ayaklı bir sisteme sahip olan bahçe tentesi bahçelerin gözdelerinden biridir. Bahçe dekorasyonuna sağlayacağı katkı ile hem estetik görüntü kazandırır hem de keyifli saatler geçirebilirsiniz. Bahçe dışında bazı iş yerleri tarafından da seçilen bir tente modelidir. Bunun en büyük sebebi kullanışlılığı ve ayarlanabilir özelliğidir. Bahçe tentenizi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Ayrıca bir montaj işlemi olmadığı için oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.

T-modül Tentenin Özellikleri

Bahçe tentesinin kendinden ayaklı sisteminin iki türlü kullanımı vardır. Birisi sabit duruşlu ayaklarının olmasıdır. Diğeri ise tekerlekli ayaklardır. Bu iki türden kendinize uygun olarak seçiminizi yapabilir, kullanımını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Tekerlekli ayaklarda kullanılan fren sistemiyle bahçe tentenizi sabitleyebilirsiniz.

Tekerlek ayaklı modelde uzaktan kumanda istediğiniz takdirde İzmir tente şirketimizce isteğinize uygun ayarlanabilir.

İzmir’de T-modül tente akrilik kumaştan yapıldığı için temizlik açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Kullanılan akrilik kumaş oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için uzun süreli kullanıma uygundur.

İzmir tente modelleri arasında en sık tercih edilenler arasında yer alması ile birçok kullanıcıya bahçe tentesi hizmeti vermekteyiz.

Kullanım Alanları ve Sağladığı Avantajlar

Bahçe tentesi birçok kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılan tente modelidir. Bunun en büyük sebebi taşınabilir ve ayarlanabilir olmasından kaynaklanır. Kafeterya, restoran, plaj, büfe, sahil gibi açık alanda hizmet veren bir işletmeyseniz T-modül tente sizin için kullanışlı bir seçenek olacaktır. Kullanıcılara sağladığınız gölgelik hizmetini istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Böylelikle hizmetinizden faydalananlara sunacağınız manzarayı hoş bir hale getirebilirsiniz. Monte yapılmayacak bir bahçe tentesi modeli arıyorsanız T-modül için İzmir branda hizmetimizden en kaliteli şekilde faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra estetik görüntüsüyle farklı renk ve model seçenekleriyle tanışmak istiyorsanız İzmir branda sitemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir sonraki yazımızda Pergola Tente modellerini inceleyebilirsiniz.