Şeffaf Branda

Şeffaf Branda
Şeffaf Branda
Şeffaf Branda
Şeffaf Branda

PROJE DETAYI

Şeffaf Branda Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Şeffaf branda yüzeyi saydam kaplama olan, dışarının manzarasının da görülebildiği, her mevsim kullanıma açık olan bir çadır sistemine denilir. Şeffaf store kullanıldığı alanda oldukça güvenli bir sistemdir. Bunun en önemli sebebi ısı ve nem yalıtımı yapma özelliğinden kaynaklanmaktadır. Özellikle dış etkilerden koruması ayrı bir tercih sebebini oluşturuyor. Kullanılan malzemelerin kalitesinden bahsedecek olursak, şeffaf tentede kullanılan kumaş türü mika pvc kumaştır. Bu kumaş şeffaf branda için cam kadar saydam bir görüntü kazandırıyor. Bu sayede içerde otururken dışarının manzarasına da vakıf olabiliyorsunuz. 

Şeffaf Brandanın Ne Gibi Avantajları Vardır? 

Şeffaf store kullanım alanı geniş olan bir branda türüdür. Bunun sebebi birçok alanda insanların tercihi olmasından kaynaklanır. Şeffaf tentenin ne gibi avantajları olduğunu maddeler halinde sıralayalım. 

Her mevsime uygun kumaşıyla ve kullanışlılığıyla birçok işletmenin gözdesidir. 

Katlanabilir özelliği sayesinde istendiği takdirde çıkarılabilir. Örneğin yaz mevsiminde çıkarmak isteyen işletmeciler kolaylıkla çıkarabilir ve tekrar istediği zaman takabilir. Bu açıdan işletmeler için büyük bir kolaylık sağlıyor. 

Oldukça dayanıklı bir kumaştan yapıldığı için uzun süreli kullanıma uygundur. 

İzmir tente şirketi olarak şeffaf tente modellerimizin çeşitliliğiyle kullanıcılarımızın zevklerine hitap ederek, kullanım alanlarına uygun şık bir görüntü kazandırıyoruz. İzmir tente sitemizin şeffaf branda avantajlarından faydalanmak istiyorsanız rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. 

Hangi Tip İşletmeler Şeffaf Branda Kullanır 

Şeffaf store kalite standartları ve kullanım alanları açısından birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Kafe, restoran, otel gibi alanlarda oldukça yaygın olarak kullanılır. Bu işletmeler şeffaf tenteyi kış bahçesi olarak dış mekanlarında da çok sık tercih etmektedir. Örneğin kafenizin bahçe kısmı varsa bunun için şeffaf tenteden faydalanabilirsiniz. Kış bahçenize şeffaf tente kaplama yaparak ortamı kışa uygun bir hale getirebilirsiniz.  İzmir’de şeffaf branda hizmetimizle birçok kafe ve restorana kaliteli bir hizmet sunumu yapmaktayız.  


Bir sonraki yazımızda Kasetli Tente modelini inceleyebilirsiniz.