Pergola Tente

Pergola Tente
Pergola Tente
Pergola Tente
Pergola Tente
Pergola Tente
Pergola Tente
Pergola Tente
Pergola Tente
Pergola Tente

PROJE DETAYI

Pergola Tente Nedir?, Hangi Modelleri Vardır?

Pergola İtalyancadan dilimize geçmiştir. İtalyancada pergule kelimesi saçak anlamında kullanılır. Yani pergolanın genel anlamı gölgeliktir. Pergola sisteminde iki farklı seçenek vardır: Bükümlü çatı ve yatay çatıdır. Pergola brandanın en yaygın kullanımı yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlere karşı korunmasıdır. Kullanımınıza uygun bir branda almak istiyorsanız, bu yazımızla pergola tentenin modellerinden ve kullanım özelliklerinden haberdar olarak doğru seçimi yapabilirsiniz. Son zamanların popüler modellerinden biri olma özelliğine sahip olan pergola tente kullanım itibariyle özellikle kafe ve restoranlarda tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra müstakil bir eviniz varsa burada kullanarak evinize şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Model olarak motorlu pergola, otomatik pergola ve oval pergola olarak ayrılır. Bu modelleri yakından inceleyelim. 

Motorlu Pergola 

Motorlu pergola raylı bir sisteme sahiptir. Hareketli özelliği sayesinde ileri ve geri olarak hareket ettirebilirsiniz. Bir işletme sahibiyseniz motorlu pergola ile işletmenize şık ve havalı bir görünüm kazandırabilir, müşterilerinize verdiğiniz hizmetlerin kalite standartlarını arttırabilirsiniz. Motorlu pergola rüzgara dayanıklı yapısıyla dış etmenlere karşı güvenli bir koruma sağlar. Aynı zamanda su geçirmez özelliği kullanıcıların tercih sebebini oluşturmaktadır. Gerek kumaş kalitesiyle gerekse de motor dayanıklılığı ile İzmir’de tente imalatımızı üst düzeye çıkarıyoruz. 

Otomatik Pergola 

Otomatik pergola sistemi elektrikli bir sistemle çalıştığı için kullandığınız mekanlarda kullanışlılığı ön plana çıkarmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte branda çeşitlerinde bu sistemlerin varlığı kullanıcıların yüzünü güldüren bir nitelik kazandırmaktadır. İzmir tente olarak açılır kapanır tente sayesinde işletmenizde konforlu bir hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz. 

Oval Pergola

Oval pergola otomatik raylı sistemi ve şık görüntüsü ile kullanıcıların beğenisini her geçen gün arttırıyor. Açılır kapanır tente özelliğini kullanabileceğiniz uzaktan kumanda sayesinde her mevsime göre ayarlayabilirsiniz. Kışın olumsuz hava şartlarından korurken yazın da güneşin yakıcı sıcağından korunabilirsiniz. Oval pergola şekli itibariyle diğer pergola sistemlerinden ayırarak İzmir branda olarak birçok mekanın iç havasına duyulan memnuniyeti arttırmaya devam ediyoruz. 


Bir sonraki yazımızda Körüklü Tente modelini inceleyebilirsiniz.