Otomatik Tente

Otomatik Tente
Otomatik Tente
Otomatik Tente
Otomatik Tente
Otomatik Tente
Otomatik Tente
Otomatik Tente
Otomatik Tente
Otomatik Tente

PROJE DETAYI

Otomatik Tente Nedir?

Otomatik tente kendine has sistemiyle diğer tente modellerinden ayrılmaktadır. Özel bir gergi sistemiyle çalışmaktadır. Bu gergi sistemi sayesinde uzun süreli kullanım sağlayarak her mekana uyumlu bir görüntü kazandırır. Kullanım alanlarında hem hoş bir görüntü verir hem de açılır kapanır tente özelliği sayesinde özellikle işletmecilere büyük kolaylıklar sağlar. Otomatik ve elektrikli bir sistemle çalıştığı için istenildiği anda kapatılır ve açılır. Yazının devamında açılır kapanır tente fiyatları hakkında bilgi verilecektir

Otomatik Tente Özellikleri Nelerdir?

Elektrikli sistemi sayesinde otomatik olarak açılır kapanır tentedir. Bu özelliği ile herhangi bir efor sarf etmenize gerek kalmaz.

Katlanır tentenin kontrolünü yapabilirsiniz. Ne kadar açılacağını siz ayarlayabilirsiniz. Bunu bir buton veya uzaktan kumanda yardımı ile yapabilmeniz mümkündür.

Her mevsime uygun olarak kullanabilirsiniz. Kullanacağınız alanı yağmur, kar, rüzgar gibi hava olaylarından güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz.

Açılır kapanır tentenin farklı bir modeli de akıllı çatı tentesidir. Akıllı çatı tentesi estetiksel özelliği ile mekanınıza hoş bir hava kazandırırken, konforlu bir hizmet sunar.

Bu akıllı sistemleri İzmir’de tente şirketimize uğrayarak sahip olma imkanına sahipsiniz. Birçok farklı otomatik tente modelimizle kullanıcılarımızın memnuniyetine uygun olacak şekilde hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz.

Otomatik Tente Hangi Alanlarda İşimize Yarar?

Bazı işletmelerin teras, bahçe bölümleri vardır. Yazın bu bölümleri açık olarak kullanırken kışın hava koşullarının aktif olmasıyla bu alanlar kullanıma açılamamaktadır. Bu nedenle otomatik tente diğer bir deyişle katlanır tente ile bu mekanları kapatabilir ve kullanıma rahatça açabilirsiniz. Kapalı ortamda sigara içilmesinin yasak olmasıyla işletmeler bahçe terasına yaptığı akıllı çatı tentesi sayesinde bu konuda müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Bu alanların havalandırılması bakımından akıllı çatı tente modeli müşterilerine üst düzey bir hizmet sunar. İzmir branda sitemizden faydalanarak bu sistem hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.


Bir sonraki yazımızda T-Modül Tente modelini inceleyebilirsiniz.