Masfallı Tente

Masfallı Tente
Masfallı Tente
Masfallı Tente
Masfallı Tente
Masfallı Tente

PROJE DETAYI

Mafsallı Tente Nedir?  

Mafsallı tente işlevli ve yararlı olması nedeniyle birçok işletmenin veya ev sahibi insanların tercihleri arasında yer alıyor. Klasik tente modellerinden biri olup estetik duruşu ve kullanışlılık alanının geniş olmasıyla birçok kullanıcının beğenisini kazanan bir tente modelidir. Öncelikle mafsallı tentenin özelliklerinden bahsedip, daha sonra hangi tip işletmelerde klasik tente kullanılır, bunlar hakkında bilinmesi gerekenleri aktaralım. 

Mafsallı Tente Özellikleri  

Mafsallı tente öncelikle kullanım alanı çok geniş olan bir klasik tente modelidir. Her evde ve her işletme sahiplerinin tercihleri arasında yerini alır. 

  • Isıyı azaltıcı etkisinden dolayı yaz mevsimi için oldukça ideal bir tercihtir. Eğer evlerinizin güneşe bakan bir odası varsa ve eşyalarınızı bu ısıdan korumak istiyorsanız klasik tente modeli çok kullanışlı olacaktır. Aynı şekilde bir işletme sahibi iseniz iş yerindeki ürünlerinizin korunmasında da oldukça etkilidir. 
  • Mafsallı branda evinize veya iş yerinize otantik ve estetik bir görünüm kazandırabilir. 
  • Sadece yaz mevsimlerinin değil, 4 mevsim için kullanıcılar tarafından beğeni toplayan bir üründür. 
  • Açılır kapanır özelliği bulunduğu için her şartta kullanıma açıktır. Ayrıca uzaktan kumanda ile bu işlemin kontrolünü sağlayabilirsiniz. 
  • Akrilik kumaşı ile temizlik kolay olması ayrı bir tercih sebebidir. 
  • Fiyat ve kalite performansı açısından oldukça avantajlı bir klasik tente modelidir.

Kullanışlılığı ve fiyat performansı ile kullanıcıların memnuniyetini arttıran bu ürünü İzmir branda ayrıcalığı ile edinebilir mekanınıza şık bir görüntü kazandırabilirsiniz.  

Hangi Tip İşletmeler Tercih Ediyor 

Klasik tente kullanım alanı genişliği sayesinde birçok işletme alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. En çok tercih edilen sektörler ise kafe, restoran, küçük işletmeler ve mağazalardır.  Bu mekanlarda kullanılan mafsallı branda işletme sahiplerinin herhangi bir hava olayından etkilenmesinin önüne geçiyor. Rüzgar, yağmur, kar ve güneş ışınlarından koruması nedeniyle tüm işletmeler ve ev sahipleri için vazgeçilmez bir ürün olma özelliğini koruyor. Mafsallı tente için İzmir’de branda şirketimize uğrayabilir veya İzmir tente sitemizin farklı modellerinden faydalanabilirsiniz. 


Bir sonraki yazımızda Otomatik Tente modelini inceleyebilirsiniz.