Kasetli Tente

Kasetli Tente
Kasetli Tente
Kasetli Tente
Kasetli Tente
Kasetli Tente
Kasetli Tente
Kasetli Tente
Kasetli Tente

PROJE DETAYI

Kasetli Tente Nedir?

Kasetli tente tasarım itibarıyla olası don, yağmur, kar gibi hava olaylarında korunması üzerine tasarlanmış bir branda modelidir. Kumaş yapısı olarak akrilik kumaş tercih edilmiştir. Bu kumaşın en belirgin yanı temizlik kolaylığı ve su geçirmez özelliğidir. Kasetli tente açılır kapanır özelliği ile kullanıldığında en az yer kaplayan tente modellerinden biridir. Fiyat olarak da kullanıcıların yüzünü güldürebilmektedir. Sade ve şık bir görüntüye sahip olmasıyla görsel bir avantaj sağlar. İzmir tente olarak kasetli tenteyi kolayca montajlayarak mekanınızdaki konforunuzu kısa sürede sağlayıp, uzun yıllar kullanımınıza sunuyoruz. 

Kasetli Tente Özellikleri 

Öncelikle olumsuz hava şartlarına karşı üstün koruma sağlar. Yağmur geçirmez ve ısı yalıtımı vardır. Bu nedenle birçok kullanıcının tercihleri arasındadır.

Tente kapatılırken bir kumaşa sarılı bir biçimde kaset içinde muhafaza edilir ve kasetli tente korumaya alınmış olur. 

Kaset önüne fırçalar yerleştirilmiştir. Bu fırçalar kasetli tentenin günlük temizliğini kendiliğinden yapmaktadır. 

Yazın sıcaktan; kışınsa yağmur, kar gibi olaylardan mekanınızda üstün koruma sağlayabilirsiniz. 

Gölgelendirme amaçlı kullanıldığında kasetli tente evinizin terasında veya bahçesinde büyük kolaylık ve rahatlık sağlayacaktır. Mekanınızda kullandığınızda hem kullanışlılığından faydalanırsınız hem de dekor olarak hoş bir hava katarsınız. 

Kasetli Tente Nerelerde Kullanılır? 

İzmir’de kasetli tente kullanımı pratik ve kullanışlılığı ile birçok mekan tarafından tercih sebebidir. En çok kullanım yerleri ise balkon, teras, yazlık veya kafeterya, dükkan gibi mekanlardır. Evlerde hem dekor hem de gölgelendirme olarak kullanılırken, işletmeler mekanlarına şık bir hava katarak, görselliğe hitap etme amaçlı da kullanıyor. Ancak her iki durumda da olumsuz hava koşullarından korumak birincil sebeptir. Tercih edebileceğiniz seçeneklerimiz İzmir tente çeşitlerinde oldukça fazladır. İzmir kasetli tente için şirketimize uğrayabilir veya İzmir branda sitemizden bize kolayca ulaşabilirsiniz. 


Bir sonraki yazımızda Karpuz Tente modelini inceleyebilirsiniz.