Hakkımızda

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

İletişime Geç

Çalıkuşu, 3168. Sk. no:8, 35200 Karabağlar/İzmir

+90 535 254 29 98

[email protected]

Pergola Tente

Pergola Tente Nedir ve Hangi Modelleri Vardır?

Pergola Tente İtalyancadan dilimize geçmiştir. İtalyancada pergule kelimesi saçak anlamında kullanılır. Yani pergolanın genel anlamı gölgeliktir. Pergola sisteminde iki farklı seçenek vardır: Bükümlü çatı ve yatay çatıdır. Pergola brandanın en yaygın kullanımı yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlere karşı korunmasıdır. Kullanımınıza uygun bir branda almak istiyorsanız, bu yazımızla pergola tentenin modellerinden ve kullanım özelliklerinden haberdar olarak doğru seçimi yapabilirsiniz. Son zamanların popüler modellerinden biri olma özelliğine sahip olan pergola tente kullanım itibariyle özellikle kafe ve restoranlarda tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra müstakil bir eviniz varsa burada kullanarak evinize şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Model olarak motorlu pergola, otomatik pergola ve oval pergola olarak ayrılır. Bu modelleri yakından inceleyelim.

Alüminyum yapıya sahip üst düzey geri çekilebilir tente, Pergola Roof, tüm yıl boyunca veranda, teras ve arka bahçenizden yararlanmanız için kalıcı ve estetik sistemler sunar. Yerleşik oluk ile su geçirmezdir ve gömülü LED aydınlatma ile birlikte gelir.

Motorlu Pergola

Motorlu pergola raylı bir sisteme sahiptir. Hareketli özelliği sayesinde ileri ve geri olarak hareket ettirebilirsiniz. Bir işletme sahibiyseniz motorlu pergola ile işletmenize şık ve havalı bir görünüm kazandırabilir, müşterilerinize verdiğiniz hizmetlerin kalite standartlarını arttırabilirsiniz. Motorlu pergola rüzgara dayanıklı yapısıyla dış etmenlere karşı güvenli bir koruma sağlar. Aynı zamanda su geçirmez özelliği kullanıcıların tercih sebebini oluşturmaktadır. Gerek kumaş kalitesiyle gerekse de motor dayanıklılığı ile İzmir’de tente imalatımızı üst düzeye çıkarıyoruz.

Panjurlu çatılı motorlu bir pergola, iç mekan yaşam alanınızı bir verandaya veya güverteye genişletecektir. Tavandaki panjurlar 120 dereceye kadar dönerek bir düğmeye dokunarak gölge ve güneş miktarını kontrol etmenizi sağlar.

Uçak sınıfı ekstrüde alüminyumdan yapılmıştır, şiddetli rüzgarlara ve yoğun kar yüklerine dayanacak şekilde üretilmiştir. 3 stok rengi ve 80’den fazla özel renk vardır. Oluk sistemleri, tavan vantilatörleri, ısıtıcılar, aydınlatma ve ekranlar gibi çeşitli seçenekler ve eklentiler ile bakım gerektirmez.

Otomatik Pergola

Otomatik pergola sistemi elektrikli bir sistemle çalıştığı için kullandığınız mekanlarda kullanışlılığı ön plana çıkarmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte branda çeşitlerinde bu sistemlerin varlığı kullanıcıların yüzünü güldüren bir nitelik kazandırmaktadır. İzmir tente olarak açılır kapanır tente sayesinde işletmenizde konforlu bir hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz.

Oval Pergola

Oval pergola otomatik raylı sistemi ve şık görüntüsü ile kullanıcıların beğenisini her geçen gün arttırıyor. Açılır kapanır tente özelliğini kullanabileceğiniz uzaktan kumanda sayesinde her mevsime göre ayarlayabilirsiniz. Kışın olumsuz hava şartlarından korurken yazın da güneşin yakıcı sıcağından korunabilirsiniz. Oval pergola şekli itibariyle diğer pergola sistemlerinden ayırarak İzmir branda olarak birçok mekanın iç havasına duyulan memnuniyeti arttırmaya devam ediyoruz.

Pergola gölgelemenizin rahat bir gölgelik alanından daha fazlasını sağlamasını ve aynı zamanda çekici tasarıma ve hava koşullarına karşı dayanıklılığa büyük önem vermesini mi bekliyorsunuz? O halde Stil Tente’nin yüksek kaliteli pergola tentelerini keşfedin. Güneş, rüzgar veya yağmur olsun – Stil Tente bir pergola tentenin sağlam yapısı ve hava koşullarına dayanıklı kumaşları, istediğiniz zaman verandanızın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Bir sonraki yazımızda Körüklü Tente modelini inceleyebilirsiniz.