Hakkımızda

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

İletişime Geç

Çalıkuşu, 3168. Sk. no:8, 35200 Karabağlar/İzmir

+90 535 254 29 98

[email protected]

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente Nedir?  

Mafsallı tente işlevli ve yararlı olması nedeniyle birçok işletmenin veya ev sahibi insanların tercihleri arasında yer alıyor. Klasik tente modellerinden biri olup estetik duruşu ve kullanışlılık alanının geniş olmasıyla birçok kullanıcının beğenisini kazanan bir tente modelidir. Öncelikle mafsallı tentenin özelliklerinden bahsedip, daha sonra hangi tip işletmelerde klasik tente kullanılır, bunlar hakkında bilinmesi gerekenleri aktaralım. 

Mafsallı Tente Özellikleri  

Mafsallı tente öncelikle kullanım alanı çok geniş olan bir klasik tente modelidir. Her evde ve her işletme sahiplerinin tercihleri arasında yerini alır. 

  • Isıyı azaltıcı etkisinden dolayı yaz mevsimi için oldukça ideal bir tercihtir. Eğer evlerinizin güneşe bakan bir odası varsa ve eşyalarınızı bu ısıdan korumak istiyorsanız klasik tente modeli çok kullanışlı olacaktır. Aynı şekilde bir işletme sahibi iseniz iş yerindeki ürünlerinizin korunmasında da oldukça etkilidir. 
  • Mafsallı branda evinize veya iş yerinize otantik ve estetik bir görünüm kazandırabilir. 
  • Sadece yaz mevsimlerinin değil, 4 mevsim için kullanıcılar tarafından beğeni toplayan bir üründür. 
  • Açılır kapanır özelliği bulunduğu için her şartta kullanıma açıktır. Ayrıca uzaktan kumanda ile bu işlemin kontrolünü sağlayabilirsiniz. 
  • Akrilik kumaşı ile temizlik kolay olması ayrı bir tercih sebebidir. 
  • Fiyat ve kalite performansı açısından oldukça avantajlı bir klasik tente modelidir.

Kullanışlılığı ve fiyat performansı ile kullanıcıların memnuniyetini arttıran bu ürünü İzmir branda ayrıcalığı ile edinebilir mekanınıza şık bir görüntü kazandırabilirsiniz.  

Hangi Tip İşletmeler Tercih Ediyor 

Klasik tente kullanım alanı genişliği sayesinde birçok işletme alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. En çok tercih edilen sektörler ise kafe, restoran, küçük işletmeler ve mağazalardır.  Bu mekanlarda kullanılan mafsallı branda işletme sahiplerinin herhangi bir hava olayından etkilenmesinin önüne geçiyor. Rüzgar, yağmur, kar ve güneş ışınlarından koruması nedeniyle tüm işletmeler ve ev sahipleri için vazgeçilmez bir ürün olma özelliğini koruyor. Mafsallı tente için İzmir’de branda şirketimize uğrayabilir ve farklı modellerinden faydalanabilirsiniz. 

İzmir Klasik Tente 

Bu, klasik gölgelik veya mafsallı gölgelik olarak bilinen bir gölge sistemidir. Diğer gölgeleme sistemleri arasında en ekonomik model olan standart kanopi birçok renk seçeneği ile oldukça ekonomik bir seçimdir. Metal kısımlar paslanmaz çelik elektrostatik boya ile kaplanmıştır ve alüminyum kısımlara sahiptir.

Bir veya birden fazla seçeneği bulunan sistemimiz isteğe bağlı olarak uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Uzaktan kumanda ile 1-1.5 metre mesafeden kontrol edebilirsiniz. Akrilik kumaşımız ithal olup bakımı kolay, temiz ve dayanıklıdır. Bu gölge sistem, her yerde bulunan ekonomik fırsatlarımızdan biridir.

Klasik tente fiyatları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hem evlerde hem de işyerlerinde kullanılan, kaynaksız geleneksel tarzda bir tentedir. Sadece pencere kasasına asılır. Tentenin geri çekilmesini sağlamak için halat ve makaralar ile donatılabilir veya sabit kalması sağlanabilir. Bu tenteler onlarca yıldır vitrin pencerelerini dış etkenlerden korumak için kullanılmış ve son zamanlarda eski binaların restorasyonu için popülerlik kazanmıştır. Geleneksel tip tenteler, daha yeni evlere ve işletmelere nostaljik bir sıcaklık ve rahatlık hissi bile yaratabilir.

Geleneksel pencere tentesi, yaz aylarında pencerelere gölge sağlamak için evlerde yaygın olarak kullanılan basit bir tente tasarımıdır. Bu tente bir halat ve makara sistemi ile geri çekilebilse de, kış aylarında tentenin çıkarılıp dikkatli bir şekilde saklanması tavsiye edilir. KE Satış Ortağınız, sipariş sırasında çeşitli kumaş seçenekleri ve saçak stilleri sağlayabilir. Kar ve rüzgar yükü yapısının uygun kombinasyonunu sağlamak için sipariş sırasında yer belirtilmelidir.

Tente Fiyatları

Süreç şöyle işliyor; öncelikle sizin model konusunda karar vermenize yardımcı oluyoruz. Size doğru teklifi sunabilmek adına montaj sırasında oluşabilecek sorunları da göz önüne almak için ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz. Tente metrekare fiyatları için bize telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda Otomatik Tente modelini inceleyebilirsiniz.