Hakkımızda

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

İletişime Geç

Çalıkuşu, 3168. Sk. no:8, 35200 Karabağlar/İzmir

+90 535 254 29 98

[email protected]

Körüklü Tente

Körüklü Tente Nedir?

Körüklü tente yapı malzemesi açısından oldukça sert bir kumaşa sahiptir. Kumaşının sert ve dayanaklı olması uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Birçok kullanıcı alacağı ürünün uzun vadeli olmasını istemektedir. Bu nedenle körüklü tente uzun vadeli kullanıma uygun olarak tasarlanmış bir düzeneğe sahiptir. Diğer bilinen adıyla balkon tentesinin iskelet yapısı sağlam ve dayanıklı olduğu için kolay kolay arızalanma yapmamaktadır. Özellikle evlerde ve kafelerde kullanılıyor olmasından ötürü balkon tentesi çok çeşitli modellere sahiptir. Evlerin, kafelerin estetiğine uyumlu olması önemli bir husus olduğu için balkon tentesi modellerimizde çeşitlilik ön plana çıkmaktadır.

Körüklü Tentenin Genel Özellikleri

Balkon tentesi kullanışlılığı ile ön plana çıkan bir modeldir. Körüğü sayesinde yan taraftan gelen güneşleri de engelleyen bir yapısı vardır.

Manuel bir düzene sahip olması herhangi bir sorunla karşılaşmanızı engelleyen bir özelliktir. Açılır kapanır özelliği tek bir hamleyle mümkün olduğu için kullanımı rahattır. Motorlu sistemle çalışan tenteler de mevcuttur. İki seçeneği de değerlendirme şansınız bulunmaktadır.

Fiyat olarak da daha cazip bir seçenek olması önemli bir unsurdur.

Balkon tentesi sayesinde bulunduğunuz alanları mevsimsel etkilerden korumanız mümkündür. Yağmur, kar, rüzgar gibi durumlarda korunaklı bir yapı sunar.

Dekoratif yapısıyla seçeceğiniz modellerde görsel bir şölen yaratmanız da mümkündür.

Win Tente Modeli

Win tente bir balkon tente modelidir. İngilizce window kelimesinden türetilmiş bir sözcük olup kullanım alanı da pencere ve balkonlardır. Yeni nesil oluşturulan bu balkon tente modelinin temel işlevi güneşten korunmak ve bir gölge oluşturmaktır. Özellikle yaz mevsiminde kullanışlılığı ile ön plana çıkmaktadır. Win Tenteyi apartmanlarınızda veya yazlıklarınızda tercih edebileceğiniz gibi kafeterya, pastane gibi mekanlarda da tercih ederek şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Farklı win tente ve balkon tente modellerimiz için İzmir tente şirketimizle görüşme yapabilir veya İzmir branda sitemizden gerekli bilgileri edinerek iletişime geçebilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda Kış Bahçesi modelini inceleyebilirsiniz.