Hakkımızda

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

İletişime Geç

Çalıkuşu, 3168. Sk. no:8, 35200 Karabağlar/İzmir

+90 535 254 29 98

[email protected]

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Sistemi Nedir?

Adından da anlaşılabileceği kış bahçesi sistemi genellikle kışın kullanılmaktadır. Kışın getirdiği kötü hava koşulları nedeniyle kullanacağınız alanı şeffaf branda yardımıyla kaplama yaptırabilirsiniz. Bu uygulamayla birlikte yağmur, kar gibi durumları kış bahçenize geçirmemiş olursunuz. Aynı zamanda soğuk hava da geçirmeyen branda sayesinde kış bahçenizi rahatça kullanıma açabilirsiniz. Kış bahçesi soğuk havalarda yapacağınız etkinlikler için son derece kullanışlı bir sistemdir. Kullanım amaçlarından biri de estetik duruşudur. Kış bahçeleri modern bir görünüme sahip olduğu için ihtiyacı olan çoğu kişinin tercih ettiği bir modeldir. Kış bahçesi hem yaşam kalitesini arttırır hem de görsel zevkinize hitap eder. Doğru dekore edilmesi bu noktada önemlidir. Dekorasyon ve kış bahçesi sistemi için İzmir branda ile iletişime geçerek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Kullanıcılarımıza en uygun hizmeti vermeyi amaçladığımız için doğru tente seçiminde yardımcı oluyoruz.

Diğer Tente Modellerinden Farkı Nedir

Kış bahçesi kişilerin özel kullanımına uygun tasarlanabilen bir tente modelidir. Diğerlerinden farklı olarak kullanım amaçlarına bakıldığında gölgelendirme amacının dışına çıkarak yağmur, kar gibi hava etkenlerinden korumak için yapılan bir branda modelidir. Bahçenizde kullanabileceğiniz kış bahçesinin dört bir tarafını branda ile kaplayarak kullanıma hazır hale getiriyoruz. Eğer bahçenizde mobilyalarınız varsa bu mobilyalarınızı da muhafaza etmeniz daha kolay olacaktır. İzmir’de branda tercihlerine bakıldığında sıklıkla kış bahçesinin kullanıldığını söyleyebiliriz.

Kış Bahçesi Sistemi Kimler Tarafından Kullanılıyor?

Öncelikle kış bahçesi herkese hitap eden bir tente modelidir. Yalnızca evinde bahçesi olanlar için değil, kafe ve restoran işletmelerinde de kullanım sıklığına şahit olmaktayız. Malzemenin şeffaf brandadan yapılıyor oluşu manzara keyfini çıkarmak isteyenlere de bir avantaj sunmaktadır. Bunun yanı sıra kış bahçesi sigara kullanım alanı olarak işletmeler tarafından son zamanlarda sık tercih edilmeye başlanmıştır. İşletmelerin kış bahçesini kullanmasındaki asıl amacı daha geniş bir alana sahip olmak istemesidir. Var olan alanları arttırmanın en iyi yollarından biri olan kış bahçesini İzmir tente olarak hizmetinize sunmaktayız.

Bir sonraki yazımızda Şeffaf Branda modelini inceleyebilirsiniz.