Hakkımızda

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

İletişime Geç

Çalıkuşu, 3168. Sk. no:8, 35200 Karabağlar/İzmir

+90 535 254 29 98

[email protected]

Kasetli Tente

Kasetli Tente Nedir?

Kasetli tente tasarım itibarıyla olası don, yağmur, kar gibi hava olaylarında korunması üzerine tasarlanmış bir branda modelidir. Kumaş yapısı olarak akrilik kumaş tercih edilmiştir. Bu kumaşın en belirgin yanı temizlik kolaylığı ve su geçirmez özelliğidir. Kasetli tente açılır kapanır özelliği ile kullanıldığında en az yer kaplayan tente modellerinden biridir. Fiyat olarak da kullanıcıların yüzünü güldürebilmektedir. Sade ve şık bir görüntüye sahip olmasıyla görsel bir avantaj sağlar. İzmir tente olarak kasetli tenteyi kolayca montajlayarak mekanınızdaki konforunuzu kısa sürede sağlayıp, uzun yıllar kullanımınıza sunuyoruz.

Kasetli Tente Özellikleri

Öncelikle olumsuz hava şartlarına karşı üstün koruma sağlar. Yağmur geçirmez ve ısı yalıtımı vardır. Bu nedenle birçok kullanıcının tercihleri arasındadır.

Tente kapatılırken bir kumaşa sarılı bir biçimde kaset içinde muhafaza edilir ve kasetli tente korumaya alınmış olur.

Kaset önüne fırçalar yerleştirilmiştir. Bu fırçalar kasetli tentenin günlük temizliğini kendiliğinden yapmaktadır.

Yazın sıcaktan; kışınsa yağmur, kar gibi olaylardan mekanınızda üstün koruma sağlayabilirsiniz.

Gölgelendirme amaçlı kullanıldığında kasetli tente evinizin terasında veya bahçesinde büyük kolaylık ve rahatlık sağlayacaktır. Mekanınızda kullandığınızda hem kullanışlılığından faydalanırsınız hem de dekor olarak hoş bir hava katarsınız.

Kasetli Tente Nerelerde Kullanılır?

İzmir’de kasetli tente kullanımı pratik ve kullanışlılığı ile birçok mekan tarafından tercih sebebidir. En çok kullanım yerleri ise balkon, teras, yazlık veya kafeterya, dükkan gibi mekanlardır. Evlerde hem dekor hem de gölgelendirme olarak kullanılırken, işletmeler mekanlarına şık bir hava katarak, görselliğe hitap etme amaçlı da kullanıyor. Ancak her iki durumda da olumsuz hava koşullarından korumak birincil sebeptir. Tercih edebileceğiniz seçeneklerimiz İzmir tente çeşitlerinde oldukça fazladır. İzmir kasetli tente için şirketimize uğrayabilir veya İzmir branda sitemizden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İzmir Kasetli Tente

Kaliteli bir kaset tente arıyorsanız, İzmir Stil Tente tam size göre. Birinci sınıf kasetli tentelerimiz Almanya’da üretilmekte ve tüm dünyada talep görmektedir. Birinci sınıf bir üretici olarak, size mümkün olan en iyi kalitede, gelişmiş teknoloji ve benzersiz bir tasarımla tenteler sunuyoruz.

Çok sayıda fonksiyona sahip elektrikli ve manuel kasetli tenteler

Kasetli tenteler standart olarak manuel kullanıma sahiptir. Ancak isteğe bağlı olarak tentenizi elektrikli ve motorlu olarak da üretebiliriz. Bunu ister duvar anahtarı ile çalıştırabilir, isterseniz (radyo) uzaktan kumandalı elektrikli kasetli tente sipariş edebilirsiniz. Modern veranda ve balkon tenteniz isteğe bağlı olarak akıllı ev sistemi ile de kontrol edilebilir. Bu, tentenizi akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden uygulama aracılığıyla çalıştırmanıza olanak tanır.
Modeline bağlı olarak elektrikli kasetli tentenizi LED aydınlatma ve radyant ısıtıcılar ile de tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, hava durumuna bağlı olarak tentenizi otomatik olarak geri çeken ve açan sensörler arasından seçim yapabilirsiniz.

Çok çeşitli renklerde kaset tenteler

Modern antrasit, zamansız gri veya canlı kırmızı – kasetli tentenizin kumaşı için hangi rengi istersiniz? 250’den fazla renk, desen ve kumaş kalitesi ile koleksiyonumuzdan size en uygun olanı seçin.

Kaset tenteler, küçük alanlarda bile görsel vurgular yaratır. Geniş tente kumaşları ve çerçeve renkleri yelpazesi, çok çeşitli farklı tasarım olanaklarına izin verir.

Kaset tente denilince bu terimden genellikle tam kasetli tente anlaşılır. Örneğin, gölge sağlayıcınız duvara monte edilmişse ve bir çatıdan başka bir koruma almıyorsa, tam kasetli bir tente özellikle doğru seçimdir. Çünkü bu tente modeli ile kumaş ve tüm kol mekanizması tamamen kapalı bir kaset içinde geri çekilir. Bu, tente kumaşı ve mekanizmasının, tentenizi kullanmadığınız zamanlarda yağmur ve tozdan en iyi şekilde korunduğu anlamına gelir.

5 Yıl Üretici Garantisi

Üstün kalite bizim standartımızdır. Ve bunu adil ve kapsamlı uzatılmış 5 yıllık üretici garantimizle garanti ediyoruz. Aksesuarlar ve kontrol bileşenleri dahil tüm ürünlerimizde geçerlidir! Bu ücretsiz katma değerden yararlanmak için tek yapmanız gereken satın almak. İzmir Tente ürünleri için piyasadaki tek 5 yıllık üretici garantisi sunan Stil Tente ile güvendesiniz.

Bir sonraki yazımızda Karpuz Tente modelini inceleyebilirsiniz.