Hakkımızda

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

İletişime Geç

Çalıkuşu, 3168. Sk. no:8, 35200 Karabağlar/İzmir

+90 535 254 29 98

[email protected]

Karpuz Tente

Karpuz Tente Sistemi Nedir?

Karpuz tente şekli dolayısıyla karpuz biçimine benzediği için bu adı almış bir branda modelidir. Görünüm itibarıyla yuvarlıktır ve çok şık bir görünümü beraberinde getirmektedir. Özel dizaynı ile çeşitli renk seçenekleri bulunan karpuz tente modeli modern bir görüntü yakalamak isteyen kullanıcıların tercihleri arasında yer almaktadır. İzmir tente olarak göze hitap eden tasarımlarımızla, mekanlarınızda veya evlerinizde şık bir görüntü sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz.

Karpuz Tente Avantajları

Diğer tente modellere göre kıyaslandığında karpuz tente daha geniş bir alana monte edilebilir. Bu durum bilhassa işletmecilerin tercih sebebini arttırmaktadır.

Karpuz tente kullanımı çok kolay olmakla birlikte her türlü hava koşullarına karşı güvenli koruma sağlamaktadır. İzmir branda firmamız tarafından kumaşıyla güneş, yağmur kar gibi olumsuz hava koşullarına uygun olarak üretilip hizmetinize sunulmaktadır.

Fiyat olarak da diğer tente sistemlerinin önüne geçebilmektedir. Bu konuda da İzmir karpuz tente ekonomik bir seçenek haline gelmiştir.

Karpuz tente sisteminin kurulumu ve montesi oldukça kolaydır. İzmir branda olarak kolay monte ve kurulum sağlayarak hizmetinize kısa sürede sunuyoruz.

Karpuz Tente Kullanım Alanları

İzmir karpuz tente pencere önlerine balkon ve çeşitli işletmelerde gölgelik ve dekoratif amaçlı olarak kullanıma sahiptir. İzmir’de karpuz tente tercih eden sektörlere bakıldığında yoğunluklu olarak ev, kafe, restoran ve mağazalarda kullanıldığını görüyoruz. Günümüzde genel olarak birçok alanda modern sistemler yaygın hale gelmiştir. Bu durum tente modellerine yansımaktadır. Tercih sebeplerine bakıldığında kullanıcıların modern detaylara da çok dikkat ettiğini gözlemliyoruz. Bu nedenle karpuz tente kullanıcıların beklentilerini üst düzeyde karşılayabilecek bir tente modelidir. İzmir branda farklı renk seçenekleriyle ve üstün kalitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Gerekli bilgileri İzmir branda sitemizde görebilir ve bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda Mafsallı Tente modelini inceyebilirsiniz.