İzmir Tente

İzmir Tente

BLOG DETAYI

Evinizi, iş yerinizi, restoranınızı, otelinizi kısacası her türlü işletme ve özel alanınızı son derece konforlu ve fonksiyonel bir biçimde çeşitli dış etkenlerden ve hava şartlarından korurken aynı zamanda sağladığı konforun yanında şık bir dekorasyon ortamı sağlayan İzmir tente sistemleri, özellikle sıcaklığın fazla olduğu İzmir bölgesinde güneşten koruma ve solma gibi olumsuzlukların engellenmesinde son derece etkin kullanılmakta, İzmir tente, işletmecilere ve ev sahiplerine ilaç gibi  gelmektedir.

İzmir tente ile İzmir bölgesinde bulunan her türlü restoran, işletme, bar, cafe, mağaza, açık-kapalı mekan için İzmir tente hizmetlerimizi sizlerle buluştururken; aynı zamanda yazlık, müstakil ev, kış bahçesi gibi birçok konuda da sizlere hizmet veriyor, şık, konforlu ve ince zevklere hitap eden İzmir tente sistemlerimizi maksimum memnuniyet hedefi ve uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz.

İZMİR TENTE SİSTEMİ AVANTAJLARI NELERDİR?

İzmir tente sistemleri, temelde mekanların güneş, yağmur, rüzgar gibi faktörlere karşı korumasını sağlarken, aynı zamanda işletmenizi yansıtan dekoratif bir unsur olabilmektedir. Yapı ruhsatına gerek kalmadan kullanabileceğiniz İzmir tente ile ayrıca açık alan ya da bahçe gibi alanlar için korunaklı bir ortam sağlarken, sigara içilebilen mekanlar için de uygun ortamlar oluşturulabilmektedir. İzmir tente üzerine istediğiniz reklamı, logonuzu vs. yaptırabilirken %100 memnuniyet felsefesiyle tüm titizliğimizle sizlere sunduğumuz İzmir tente modellerimizin çeşitliliği sayesinde size en uygun ve işletmenizi, sizi en yansıtan İzmir tente modelini kolayca seçebilirsiniz.

İZMİR TENTE ÇEŞİTLERİ

İzmir tente modellerimiz oldukça çeşitli olmak üzere masfallı tente, otomatik tente, T modül tente, pergola tente, körüklü tente, kış bahçesi, şeffaf branda, kasetli tente ve karpuz tente şeklindedir. Portföyümüzden de takip edebileceğiniz üzere birçok mekana birçok farklı ve özgün şekilde yapmış olduğumuz İzmir tente modelleri oldukça beğeni toplamaktadır.

Masfallı tente, en çok tercih edilen İzmir tente modellerimizden biri olup daha çok işletme ve mağazalarda kullanılmaktadır. Otomatik tente modellerimiz ise cafe, restoran gibi üstü açık mekanlarda daha çok tercih edilen bir modeldir. T modül tente açık hava mekanları için taşınabilir özelliğiyle avantaj sağlarken, pergola tente modelimiz de en çok tercih edilen İzmir tente modellerimizden olup bir mekanı hem açık hem de kapalı olarak kolayca kullanmanıza yarayan oldukça fonksiyonel ve teknolojik bir üründür. Ayrıca şeffaf branda, kış bahçesi, karpuz tente gibi modellerimiz kullanıldığı ortamı aniden şık bir dizayna sokarken, körüklü tente ve kasetli tente modellerimiz evinizde, işletmenizde size uzun ömürlü ve fonksiyonel bir kullanım imkanı sunmaktadır. Klasik mafsallı tente ve otomatik İzmir tente modellerimize ayrıca değinmek istiyoruz:

Masfallı Tente

Klasik tasarımı ile restoran, cafe, mağaza gibi işletmelerin vazgeçilmezi olan İzmir tente modellerimizden olan mafsallı tente; açılır kapanır özelliği, dört mevsim koruma imkanı, kolay temizlenebilir oluşu ve uygun fiyatlılığı açısından oldukça revaçta olan bir sistemimizdir

Otomatik Tente

Özellikle teras, bahçe gibi bölmeleri olan işletmeler için hayat kurtarıcı olan teknolojiyi entegre ederek üretmiş olduğumuz otomatik tente modelleri, İzmir tente çeşitlerimiz arasında kullanım kolaylığı, kumanda ve mekanizma sistemi gibi özellikleriyle oldukça tercih edilen bir modeldir.

İZMİR TENTE FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

Manuel ve otomatik olarak ikiye ayrılan İzmir tente modellerinin fiyatı belirlenirken kumaş kalitesi, metrekare uzunluğu, tasarım vb. özelliklere göre fiyat belirlenirken otomatik İzmir tente sistemlerinde mekanizma, kumanda, katlamalı/rolu tasarım özelliklerine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Size özel ve detaylı, tüm sorularınıza hızlı ve çözüm odaklı cevap bulabilmek ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.