Hakkımızda

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

İletişime Geç

Çalıkuşu, 3168. Sk. no:8, 35200 Karabağlar/İzmir

+90 535 254 29 98

[email protected]

izmir pergola

İzmir Pergola

İzmir tente firmaları arasında ilk akla gelen Stil Tente size hizmeti ile bir ayrıcalık sunuyor. İtalyancadan dilimize geçen, saçak anlamına gelen pergule kelimesinden günümüze gelen pergola, esasında gölgelik anlamına gelmektedir. İzmir, iklimsel olarak güneş ışınlarına oldukça fazla maruz kalan bir şehrimiz olduğundan İzmir pergola; yazlık, bahçe, restoran, kafe, mağaza gibi her türlü alan ve işletme için oldukça gerekli bir sistemdir. Mekanınıza zarar verebilecek olumsuz hava koşullarını engelleyip, teknolojik, fonksiyonel ve kolay bir kullanım sağlarken aynı zamanda estetik zevklerinize hitap edecek bir pergola sistemi için doğru adres: İzmir pergola!

Bahsettiğimiz olumsuz hava koşullarını engelleyebilen, kapalı-açık kullanım imkanı sunan, zevk sahibi, sizi ve işletmenizi yansıtacak bir dekorasyon için pergola kalitesi, hangi materyalden yapılacağı, rengi, stili gibi özelliklere son derece dikkat edilmesi gerekmektedir. Birçok çeşidi, rengi, tasarımı ve kullanım imkanı olan, otomatik özelliklere sahip İzmir pergola çeşitleri sizi yansıtan ve içinize %100 sinecek şekilde hizmetinize sunulmaktadır. İzmir pergola ile evinizde ve iş yerinizde uzun soluklu bir kullanımı stil ve kaliteyle buluşturacak pergolayı bulmak çok kolay!

İzmir Pergola Avantajları

İzmir pergola sistemleri yağmur, kar, rüzgar, güneş gibi işletmeniz için olumsuz etki yaratacak durumları engelleyip kolay ve fonksiyonel bir kullanım sağlamakta, İzmir pergola materyalinde bulunan özel tente kumaşı ile güneşlik görevi görüp yazları sizi güneşten korurken, aynı zamanda kumaşındaki su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda sizi ve işletmenizi korumaktadır. Aynı zamanda yatay, bükümlü ve çatı gibi pek çok açıklık kapanabilmekte, görsel olumsuzluklar giderilebilmektedir. İzmir pergola sistemlerimiz açılır-kapanır özellikte olduğundan mekanınızı yaz ve kış kullanımı için kolayca entegre edebilir, sigara içilen bir işletmeyi fonksiyonel bir şekilde kullanıma uygun hale getirebilirsiniz.

İzmir Pergola Çeşitleri

İzmir pergola çeşitleri olarak stil, renk, model bakımından oldukça zengin bir seçenek imkanımız bulunmakla birlikte portföyümüzden de görüntüleyebileceğiniz üzere birçok işletmeye %100 memnuniyet hedefiyle istenilen tarza ve mekana uygun İzmir pergola tasarımlarımız bulunmaktadır. Genel anlamda İzmir pergola çeşitleri motorlu pergola, otomatik pergola ve oval pergola şeklindedir. Bu üç modeli açıklamak ve aklınızdaki sorulara cevap vermek istiyoruz:

Motorlu Pergola

Motorlu pergola raylı bir sisteme sahip bir İzmir pergola çeşididir. Hareketli özelliği sayesinde ileri ve geri olarak hareket ettirebilirsiniz. Böylece mekanınızın çeşitli bölgelerinde kullanabileceğiniz çok amaçlı bir İzmir pergola elde edebilirsiniz. Motorlu pergola rüzgara dayanıklı yapısıyla dış etmenlere karşı güvenli bir deneyim oluşturur. Bunlara ek olarak su geçirmez özelliği sayesinde kullanıcıların tercih sebebini oluşturmaktadır.

Otomatik Pergola

Otomatik pergola sistemi elektrikli bir sistemle çalıştığı için kullandığınız mekanlarda kullanışlılığı ön plana çıkarmaktadır. İzmir pergola sistemlerimizle teknolojiyi sizlerle buluşturuyoruz ve işletmenizde konforlu bir hizmet sunumu gerçekleştirirken, işletmenizi hem yazlık hem kışlık özellikte donatıyoruz.

Oval Pergola

Oval pergola otomatik raylı sistemi ve şık görüntüsü ile hem işletmelerin hem de bizim favori İzmir pergola sistemlerimizdendir. Açılır kapanır tente özelliğini kullanabileceğiniz uzaktan kumanda sayesinde her mevsime göre ayarlayabilirsiniz. Oval pergolayı şekli itibariyle diğer pergola sistemlerinden ayırarak İzmir pergola olarak birçok mekanın dekorasyonuna önemli katkılarda bulunuyoruz.

İzmir Pergola Fiyatları

İzmir pergola fiyatları istenilen işin kalitesine ve işçilik durumuna göre değişmektedir. Ayrıca pergola fiyatları hesaplanırken yapılacak alanın ölçüsü alınmalı, İzmir pergola nitelikleri ve fonksiyonlarına karar verilip size en uygun tasarıma karar verilmelidir. Tüm bu etkenler İzmir pergola modelinizi oldukça kişiselleştireceğinden fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple bizimle iletişime geçmeniz halinde sizin için en doğru fiyatı öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Bir önceki yazımızda izmir tente adlı yazımızdan bahsetmiştik.

Bir yanıt yazın