Hakkımızda

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

İletişime Geç

Çalıkuşu, 3168. Sk. no:8, 35200 Karabağlar/İzmir

+90 535 254 29 98

[email protected]

bodrum tente

Bodrum Tente

Bodrum Tente sistemleri ile Eviniz ya da İşyeriniz için tente ihtiyaçlarını gideriyoruz. Stil Tente size çözüm olmaya geldi. Bodrum ve çevre illerde pek çok kişi bizi tercih etti.

Bodrum tente şubesi ile ege bölgesinin tamamında faaliyet gösteren Stil Tente firması tente ihtiyacınızı karşılamak için hizmetinizde. Yaz aylarının kavurucu sıcağından korunmak ve gerek işyerinizde müşteri konforu sağlamak gerekse evinizde gölgenin serinliğinden yararlanmak için mutlaka tenteye ihtiyaç duyarız.

Hedefi daima müşteri memnuniyeti olan ve kaliteden ödün vermeyen bu firmanın müşterisi olmanın ayrıcalığını hissedin. Tek bir telefon ile temsilcimizden detaylı bilgi alın. Stil tente bodrum ve ege bölgesindeki diğer turizm merkezi olan illerde çözüm olmaya devam ediyor.

Bodrum’da Tente Ekleyebileceğiniz 8 Yer

Yaz mevsimi ile birlikte birçok insan saatlerini mümkün olduğunca dışarıda geçirmek istiyor. Bu yankılanırsa, açık alanlarınızın günün farklı noktalarında güneşli olduğunu görebilirsiniz. Ancak bu sizi caydırmamalı, çünkü tenteler , özellikle sert UV ışınlarından kaynaklanan potansiyel cilt hasarını önlemek istediğinizde, sıcak güneşten biraz gölge ve rahatlama elde etmek için basit bir çözümdür. Bununla birlikte, tenteler yağmur, rüzgar ve kar gibi unsurlardan korunmak için pratik bir çözüm olarak yılın herhangi bir zamanında kullanışlıdır.

Bodrum Tente Ön Kapının Üzerinde

Win Tente

Ön kapı girişinizin ölçeğini ve boyutunu düşünün. Dar veya alçak bir kapı çerçevesiyse, çok ağır veya zorba hissettiren (veya olan) bir şey istemezsiniz. Ayrıca, geri çekilebilir, motorlu tente veya manuel bir tentenin en mantıklı olup olmadığını düşünün.
Kolaylık, uzun ömür ve bütçe için öncelikleriniz bu kararı etkileyecektir.

Bodrum Tente Arka Kapının Üzerinde

Win Tente 2

Ön kapı tenteleri gibi, arka kapı tenteleri de sabit, açılır kapanır , motorlu ve manuel tiplerde gelir. Kapınızın boyutunu ve kapsama almak istediğiniz alanı düşünün. Bunun gibi tentelerin montajı ve kurulumu kolaydır ve hem yanlarda hem de üstte koruma sağlar.

Bodrum Tente ile Bahçenizi Güneşten Koruyun

Bahçe Tentesi

İster bir barbekü ya da doğum günü partisine ev sahipliği yapıyor olun, ister harika bir kitapla kendinize tembel bir öğleden sonra geçiriyorsunuz, bir noktada bahçede kapsama almak isteyeceksiniz. Bu güneşlik, dış mekan mobilyalarını ve çocuk oyun alanı veya hamak gibi diğer alanları kaplayacak kadar büyüktür, sert ışınlardan veya diğer unsurlardan korumak isteyebilirsiniz. Köşelerdeki ipler ve D-halkaları ile güvenli bir şekilde montajı kolaydır.

Bodrum Tente Yan Pencereler Üzerinde

Pencere Tentesi

Yan camlarınıza tente takmadan önce, pencere çerçevelerinin sağlam olduğundan ve çürük olmadığından emin olun. Çerçeve ne kadar eskiyse ve gördüğü aşınma ve yıpranma ne kadar fazlaysa, şeklini kaybetme ve çatlama olasılığı o kadar yüksektir. Nötr, keskin ve modern bir görünüm veren temiz hatlara sahip bu tente ile şık bir görünüm katın.

Bodrum Tente Açık Havuzunuzun Yanında

Havuz Başı Tentesi

Havuzunuzun yanına biraz gölge ve ısı koruması eklemenin harika bir yolu. Buna benzer, görsel olarak çekici bir pergola tente kullanmaktır. Pergolaların kurulumu genellikle kolaydır, ancak işi halletmek için birkaç el setine ihtiyacınız olabilir. Birlikte verilen talimatları izlediğinizden ve yapıyı stabilize etmek için ankraj donanımını kullandığınızdan emin olun.

 

Bodrum Tente Bahçenizin Ortasında

Bahçe Tentesi 2

T-Modül Tente benzeri kullanacağız yer özellikle geniş bir alansa, bahçenizin veya bahçenizin ortasındaki güneşten veya diğer unsurlardan saklanmanın mükemmel bir yoludur. Bu tür tentelerin her türlü boyutu vardır ve kurulumu, sökülmesi ve hatta gerektiğinde taşınması çok kolaydır.

Bodrum Tente Garajınızın Ucunda

Garaj Tentesi

Dışarıda biraz daha fazla gölgelik alan veya sadece daha kullanışlı bir dış mekan alanı arıyorsanız, garajınızın ucuna bir tente eklemeyi düşünün. Dış mekanınıza farklı bir hava katacaktır.

Size uygun tente modelinin hangisi olacağına karar veremediniz mi? Ekimizle iletişime geçin ve size uygun tente modelini seçmenizde yardımcı olalım.

Bodrum tente fiyatları hakkında detaylı bilgi ve hizmet almak için

Şimdi arayın ve mutlu müşterilerimiz arasına katılın 🙂

Bir yanıt yazın